O nas

Bezpieczeństwo zakupów

Super-zywnosc.pl posiada wdrożony certyfikat SSL co gwarantuje niemal całkowite bezpieczeństwo podczas zakupów w naszym sklepie internetowym. Certyfikat SSL, dzięki szyfrowaniu kluczem AES, zabezpiecza dane w trakcie ich przesyłania. Nasi klienci mają 100% pewność, że ich dane są należycie chronione i bezpieczne.

Darmowa dostawa przy zakupie za minimum 300 zł (przy przedpłacie)

Gwarantujemy darmową dostawę dla zamówień od 300 zł przy przedpłacie na konto. Zamawiając więcej produktów w super-zywnosc.pl mogą Państwo zaoszczędzić na dostawie.

Krótki czas realizacji zamówienia

Zamówienia w super-zywnosc.pl realizowane są już w ciągu 24-48 godzin roboczych. Jeśli to możliwe staramy się wysyłać produkty w dniu złożenia zamówienia lub w ciągu następnego dnia roboczego. Jeśli produkty wysyłane są w drugim dniu od złożenia zamówienia, wynika to z dużej ilości zamówień w kolejce.

Możliwość odbioru osobistego

Dla klientów z Wrocławia i okolic oferujemy możliwość osobistego odbioru zamówionych produktów. Mogą Państwo bez problemu umówić się z nami po odbiór w 2 lokalizacjach we Wrocławiu oraz w Oleśnicy. Pełny wykaz adresów do odbioru znajdą Państwo w zakładce odbiór osobisty.

Oferujemy różne metody płatności

W super-zywnosc.pl mogą Państwo zapłacić za zakupy w najwygodniejszy dla siebie sposób:

  • Płatność elektroniczna
  • Płatność przelewem
  • Płatność przy odbiorze

Certyfikowane i wysokojakościowe produkty

Wybierając produkty od super-zywnosc.pl mają Państwo gwarancję, że kupują produkty opatrzone odpowiednim certyfikatem i posiadające wysoką jakość. Naszym celem jest dostarczanie na Państwa stoły wyłącznie najlepszych, sprawdzonych produktów.

Uznani i cenieni dostawy

Nasze produkty pochodzą od renomowanych i rozpoznawalnych dostawców. Super-zywnosc.pl jest partnerem producenta i dystrybutorem m.in. NatVita.

Certyfikat „Rzetelna Firma”

Nasz sklep internetowy otrzymał certyfikat „Rzetelna Firma”, który stanowi obiektywną informację o solidności i wypłacalności firmy.

Certyfikat rzetelnej firmy